AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce

Informacje:

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu:

usługi

AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została założona przez osoby związane z branżą filmową. Uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w idealnych wręcz warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat filmu posiada ogromną wiedzę. Wielokrotnie pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, https://amafilmacademy.pl/ znawcy teorii filmu, znani aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma okazję poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy pragną zgłębić tajemnice sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na wybranym kierunku, ale i poszerzania horyzontów na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i doświadczenie z pewnością otworzą przed Wami wiele możliwości.


Copyright © 2019 E-zwiedzamy.pl