W szkole filmowej profesorami są aktywni

Informacje:

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu:

usługi

AMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją historię. Wielu twórców kinematografii docenia zaangażowanie szkoły filmowej w nauczanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydatnych w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób związanych od lat z filmem. W szkole filmowej można poszerzyć wiedzę a także umiejętności przydatne na ścieżce kariery zawodowej. Założycielem tej placówki jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął wiele. Wykładał w wielu miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i dźwiękowcy, wykładają również znani aktorzy oraz specjaliści od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatorskiej i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest instytucją otwartą na oczekiwania słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie kinematografii jest w zasięgu ręki, gdy pracuje się się z http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ profesjonalistami. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki filmowej. Nauka u nas jest pożyteczna i przyjemna.


Copyright © 2019 E-zwiedzamy.pl