W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają

Informacje:

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu:

usługi

AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, amafilmacademy.pl które tworzy już swoją historię. Wielu twórców filmu ceni angażowanie się szkoły filmowej w edukowanie poszerzające horyzonty wiedzy i kompetencji przydających się w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób związanych od lat z filmem. W szkole filmowej można zdobyć wiedzę a także umiejętności przydatne na drodze kariery związanej ze światem filmu. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w różnych miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i dźwiękowcy, wykładają również popularni aktorzy oraz specjaliści od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają szansę m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatora i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku istnienia jest instytucją otwartą na potrzeby słuchaczy. Poznanie wiedzy w zakresie filmu jest w zasięgu ręki, jeśli pracuje się się z profesjonalistami. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do najlepszej placówki związanej z życiem filmu. Nauka tutaj jest pożyteczna i przyjemna.


Copyright © 2019 E-zwiedzamy.pl